Anticelulitídové dreváky LIMITOVANÁ PONUKA

Nové

            veľkosť - rozmer

                  35 - 23 cm
                  36 - 23,6 cm
                  37 - 24 cm
                  38 - 24,5 cm
                  39 - 25,3 cm
                  40 - 26 cm
                  41 - 26,5 cm

                 

Viac detailov

19,00 €

-10,00 €

29,00 €

Tabuľka dát

Model CE1
Typ Dreváky anticelulitídové
Podrážka Protišmyková PU podrážka
Koža Prírodná lícová
Spodok Jelšove drevo
Podpätok 2cm vzadu / 4 vpredu / 9 stupňov sklon

Detaily

Máte obavy z celulitídy alebo z krčových žíl? Máte sedavé zamestnanie a cítite bolesti v chrbte?
Ponúkame dreváky so špecialne upravenou podrážkou, vyrobené z kvalitnej kože a svetlého dreva. Špeciálny anatomický tvar zabezpečuje výborné a pohodlné uchytenie chodidla.

Počas nosenia napínate svaly a Vaše telo sa dostáva do prirodzenej polohy. Unikátny tvar podrážky topánky znižuje tlak na prsty a stimuluje svaly.Dreváky narovnávajú chrbát, nastavujú chrbticu do správnej polohy. S takým jednoduchým a lacným riešením sa môžete zbaviť nepríjemností, ktoré Vás trápia a popri tom výrazne zlepšiť postavu.

Počas nosenia drevákov trénujete!
Počas prvej fázy nosenia drevákov môžete pociťovať námahu ako pri tréningu. Počas prvých dní odporúčame nosiť dreváky hodinu až dve za deň. Telo si začne zvykat, že trénuje, neskôr bude tento pohyb prirodzený. Tým, že sval je v pohybe a napína sa, zvýši sa jeho prirodzený metabolizmus a dochádza k spaľovaniu tukov. Ak trpíte celulitídou, môže sa zlepšiť Váš stav a vzhľad pokožky. Počas nosenia sa formujú stehná, brucho a zadoček.
Prečo je dobré mať tieto dreváky?
Ak nosíte obuv na opätku, jednostranne zaťažujete lýtka. Nosením našich špeciálnych drevákov uľavíte lýtkovým svalom, čo postupne znižuje ich bolestivosť.

Môže nosenie drevákov spôsobiť úbytok hmotnosťi?
Áno. Počas nosenia napínate zadoček, nohy a brucho v oblastiach, kde sa tvoria tukové vankúšiky a precvičujete tieto partie. Chodíte, spaľujete tuky, zbavujete sa bolesti, narovnávate chrbticu a celkovo prispievate k tomu, aby ste boli fit.

Sú tieto dreváky vhodné ako pracovná obuv?
Tieto dreváky nie sú určené ako pracovná obuv! Pri niektorých profesiách potrebujete mať pevne uchytené chodidlo prípadne zakrytú špičku chodidla a pre niektoré zamestnania sú úplne nevhodné. Tieto dreváky sú určené ako domáca obuv!Pohyb je kľúč k Vášmu zdraviu!
Odkaz na video špecialne dreváky vo Francúzsku ( len v Anglickom jazyku )